Cztery pory roku – każdego roku nasze życie toczy się w rytm nadchodzącej zimy, wiosny, lata czy jesieni. Układasz plan działania według nastroju i pogody ducha, pewnie najtrudniej przychodzą decyzje wraz z nadchodzącą jesienią, z pozoru najsmutniejszą i najmniej ciekawą porą roku. Z pozoru – bo jesień to również czas radosnego, ostatniego promyka słońca, powiew resztek ciepłego letniego wiatru, kolorowe parki i lasy różnobarwnie mieniące się spadającymi liśćmi.

Tak radośnie może wyglądać, również „jesień” Twojego życia. Wydaje Ci się, że nic miłego Cię już nie spotka, Twoje siły witalne osłabły, najbliżsi pochłonięci są pracą, a Ty nie chcesz absorbować ich swoją osobą. Wiemy, powiesz że kochasz swój dom, a „starych drzew” się nie przesadza. Tyle, że my potrzebujemy ludzi, którzy przeniosą Swój własny dom w piękną , zdrową okolicę, otoczoną lasem i jeziorem, zabiorą do nas cząstkę swojego domu, pokoju i życia.

Chcemy zaproponować, abyś przenosząc się do nas zabrał swój ulubiony mebel, psa czy kota, swoje najukochańsze rośliny hodowane przez większość Twojego życia. Mamy ogród, a właściwie miejsce, gdzie powinien powstać Twój własny kawałek działki, bo z nią pewnie trudno Ci się rozstać.

Myślę, że nadszedł czas na Twoje przemyślenia, Twoją decyzję czy „PRECZÓW” to dom przyjazny dla Ciebie, czy może stać się również Twoim domem.

Czy możemy liczyć, że docenisz nasz trud włożony w powstanie domu przyjaznego dla rozkoszowania się piękną, radosną porą Twojego życia?

Czy „jesień” jaką proponujemy spełnia nawet najbardziej wymagające oczekiwania? Liczymy, że tak, mamy jednak świadomość, że są wątpliwośći i pytania, tak więc proponujemy odwiedziny – taki mały rekonesans.

Zapraszamy Cię do Preczowa – Każdego dnia!